#4007 - linia 10, Şos. Olteniţei, mergând spre Pasaj Basarab
- linia 47, Bd. Regina Maria, mergând spre Ghencea
- linia 47, Str. Dr. C-tin. Istrati, mergând spre Ghencea
#4011 - linia 47, Şos. Progresului, mergând spre Piaţa Unirii
#4015 - linia 10, Şos. Progreuslui, mergând spre Pasaj Basarab
#4018 - linia 1, cap de linie Romprim