Începând cu data de 16 martie 2022, linia 182 va circulape un traseu modificat pe ambele sensuri, astfel:
- pe sensul de mers spre terminalul Institutul Oncologic: Bd. Gheorghe Duca, Bd. Alexandru Ioan Cuza, Șos. Nicolae Titulescu, Pasajul Victoria, Bd. Iancu de Hunedoara, Șos. Ștefan cel Mare, Str. Barbu Văcărescu, Bd. Lacul Tei, Str. Teiul Doamnei, Șos. Colentina, Șos. Fundeni, bretea Pasaj Fundeni.
Pe traseul cuprins între intersecția Șos. Nicolae Titulescu/ Str. Maltopol și intersecția Șos. Ștefan cel Mare/ Str. Barbu Văcărescu, autobuzele vor circula pe calea de rulare a tramvaielor.
- pe sensul de mers spre terminalul Gara de Nord: Șos.
Fundeni, Șos. Colentina, Str. Teiul Doameni, Bd. Lacul Tei, Str. Barbu
Văcărescu, Șos. Ștefan cel Mare, Bd. Iancu de Hunedoara, Pasajul Victoria, Șos.
Nicolae Titulescu, Calea Griviței, Piața Gării de Nord.
Pe traseul cuprins între intersecția Șos. Ștefan cel Mare/ Calea Floreasca și
intersecția Șos. Nicolae Titulescu/ Bd. Banu Manta, autobuzele vor circula pe
calea de rulare a tramvaielor.
Atenție!
Administratorii acestui site nu pot fi făcuți responsabili pentru orice pagubă
directă, indidrectă sau circumstanțială cauzată de informațiile prezentate în
această pagină! Acesta nu este un site oficial al S.T.B., A.D.I.T.P.B.I. (TPBI), P.M.B. sau
C.G.M.B.!